Jonkers used Saab parts

Routebeschrijving Contact opnemen met het bedrijf

Jonkers used Saab parts Saab 9-3 NG onderdelen (2003/2011)
Sportsedan/ Estate/ cabrio

Set staal met wieldop op Michelin winterbanden 16 inchProfiel 2x4mm en 2x5mm5x110Afhalen €50 voor set Info; 0629602903
23/10/2026

Set staal met wieldop op Michelin winterbanden 16 inch
Profiel 2x4mm en 2x5mm
5x110

Afhalen €50 voor set

Info; 0629602903

Saab 9-3  1.9Tid cabrio in onderdelen Bouwjaar 2006Kleur 292 lime yellow444.211 kmVoorbumper Gereserveerd!Info; 06296029...
20/10/2026

Saab 9-3 1.9Tid cabrio in onderdelen

Bouwjaar 2006
Kleur 292 lime yellow
444.211 km

Voorbumper Gereserveerd!

Info; 0629602903

Saab 900ng/9-3OG  cabrio achterklep spoiler Uit Californië, blanke lak verweerd Steel grey of bordeaux rood€185 p/sInfo;...
19/10/2026

Saab 900ng/9-3OG cabrio achterklep spoiler
Uit Californië, blanke lak verweerd
Steel grey of bordeaux rood

€185 p/s

Info; 0629602903

Saab 9-3. 18t cabrio in onderdelen Bouwjaar 28-12-2004Kleur 279 steel grey 296060 kmInfo; 0629602903
15/10/2026

Saab 9-3. 18t cabrio in onderdelen
Bouwjaar 28-12-2004
Kleur 279 steel grey
296060 km

Info; 0629602903

——VERKOCHT !!——Saab 9-3  1.8t LinearBouwjaar 16-07-2003Kleur 257 blauw 283.782 kmApk 10-sept 2027De Saab staat nu op 16 ...
12/10/2026

——VERKOCHT !!——

Saab 9-3 1.8t Linear
Bouwjaar 16-07-2003
Kleur 257 blauw
283.782 km
Apk 10-sept 2027

De Saab staat nu op 16 inch winterbanden

Info; 0629602903

—- VERKOCHT!! —-Saab 9-3 sportsedan premium speaker setAfkomstig uit een 2005 modelInfo; 0629602903
09/10/2026

—- VERKOCHT!! —-

Saab 9-3 sportsedan premium speaker set

Afkomstig uit een 2005 model

Info; 0629602903

Saab 9-3  2.0t cabrio in onderdelen Bouwjaar 2003Kleur 170 zwart 401.284 kmInfo; 0629602903
08/10/2026

Saab 9-3 2.0t cabrio in onderdelen
Bouwjaar 2003
Kleur 170 zwart
401.284 km

Info; 0629602903

Saab 9-3ng plaatwerk 289 espresso blackMotorkap €100Spatbord links €40Spatbord rechts €40Plaatwerk word niet verstuurd ,...
06/10/2026

Saab 9-3ng plaatwerk 289 espresso black
Motorkap €100
Spatbord links €40
Spatbord rechts €40

Plaatwerk word niet verstuurd , alleen ophalen

Info; 0629602903

We gaan na anderhalve week ziek te zijn geweest weer beperkt aan de gang Uit magazijn verkopen kan uiteraard altijd
06/10/2026

We gaan na anderhalve week ziek te zijn geweest weer beperkt aan de gang
Uit magazijn verkopen kan uiteraard altijd

Wegens ziekte voorlopig niet bereikbaar We laten weten wanneer we weer beschikbaar zijn Excuses hiervoor
29/09/2026

Wegens ziekte voorlopig niet bereikbaar
We laten weten wanneer we weer beschikbaar zijn
Excuses hiervoor

Adres

Hogendijk 17 C
Nieuw-Vossemeer
4681RL

Openingstijden

Maandag 08:00 - 18:00
Dinsdag 08:00 - 18:00
Woensdag 08:00 - 18:00
Donderdag 08:00 - 18:00
Vrijdag 08:00 - 18:00
Zaterdag 09:00 - 13:00
Zondag 09:00 - 13:00

Website

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Jonkers used Saab parts nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Jonkers used Saab parts:

Snelkoppelingen

Delen